Як швидко замінити ксенонові лампочки в фарах машини?

У нашому житті не має нічого вічного. І автомобільні лампочки тому не виключення. Ці прилади через деякий час приходять в недійсність, за рахунок чого автомобілістам доводиться замінювати оптичні продукти, аби отримати якісне підсвічування дороги та узбіччя під час пересування у нічний час.
На сьогоднішній день особливою популярністю серед багатьох водіїв користуються газорозрядні прилади, конструкція яких відрізняється від інших ламп. Вся справа в тому, що ксенон ви промінює світло за допомогою електродів, які створюють електричну дугу. Таким чином, забезпечується яскраве світло, яке якісно підсвічує дорогу.

ксенонові лампочки


Якщо вам також водилося зіштовхнутися із перегорянням оптичних приладів в машині, тоді необхідно якомога швидше їх замінити, аби виключити ймовірність виникнення доволі неприємних моментів.
При виборі ксенонового обладнання в фари машини, необхідно враховувати деякі фактори. У цьому випадку справа стосується цоколя, кольорової температури, напруги та типу газорозрядних приладів.
Якщо казати про цоколь ламп, він може бути самим різним. Тут все залежить від марки машини, а також від посадкового місяця під саму лампу. Більшість транспортних засобів об лаштована цоколем Н. Але при цьому у ближньому та дальньому світлі, ПТФ та інших ліхтарях цей цоколь може мати зовсім різні цифрові символи. Наприклад, для головної оптики можна із легкістю використовувати лампочки із показником Н1. Що стосується машин із сумісною системою, в них можна монтувати оптичні прилади Н4, які одночасно використовуються для різних режимів освітлення.
На наступному етапі доведеться розібратися із кольоровою температурою ксенону, яка знаходиться у межі від 3200 до 6000К. Але перш ніж купувати окремі лампочки, необхідно спочатку зрозуміти, що газорозрядна оптика із мінімальною температурою випромінює світло із жовтим відтінком. А ось лампочки із показником 5000К здатні видавати яскраве біле світло, яке в свою чергу необхідно для головної оптики.
Ми вже казали раніше, що сьогодні існують транспорті засоби із сумісною оптичною системою. В них для дальніх та ближніх фар використовується усього одна лампочка, яка об лаштована спеціальною металевою шторкою. Тому при переключанні режимів освітлення ця шторка змінює своє розташування. Таким чином, при включенні ближнього світла шторка прикриває окрему частину світлового пучка. А ось при включенні дальнього світла цей елемент майже повністю відходить у сторону, за рахунок чого створюється більше насичене світло.

ксенонові лампочки


Замінити ксенонові лампи у автомобілі не так вже й важко. Для цього просто необхідно ознайомитися із інструкцією до газорозрядної оптики, а також притримуватися вказаних рекомендацій.

Наверх